+48 794 302 053
        
Instruktorzy pływania Włochy - ul. Gładka 18
 

Zbigniew Horosz - założyciel i pomysłodawca SWIM FASTER, współazałożyciel KS FIN.

Absolwent dziennych studiów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, posiadający niemal 10-letni staż zawodniczy w randze ogólnokrajowej. Podczas swojej kariery pływackiej nabył doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, którą postanowił przekazywać dalej swoim kursantom. Posiada lata doświadczenia zawodowego w profesjonalnym nauczaniu pływania oraz przygotowywaniu startowym.

Uprawnienia:

  1. Trener II klasy pływania

  2. Instruktor pływania

  3. Instruktor akrobatyki sportowej

  4. Ratownik WOPR

  5. Magister Wychowania Fizycznego

 

Paulina Rosłon - instruktor pływania

Uśmiech na twarzy to jej drugie imię. Wróciła do nas ze słonecznych Włoch i taka właśnie atmosfera panuje na jej zajęciach. To doświadczony i licencjonowany instruktor pływania z przeszkoleniem oraz kwalifikacjami do pracy z najmłodszymi. Dyplomowany prawnik po studiach na Uniwersytecie Warszawskim. Pomysłodawczyni Sharkey Clothing oraz wieloletni wychowawca kolonijny. Instruktor pływania Włochy na basenie przy ul. Gładkiej - prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe.

 

Łukasz Mucha - instruktor pływania Włochy (OSiR ul. Gładka 18), związany z tym sportem od najmłodszych lat. Pływanie to jego pasja, dlatego prowadząc zajęcia stara się nią zarażać swoich podopiecznych. Współzałożyciel KS FIN. 

Aleksandra Ciupa – instruktor pływania z 10-letnim stażem klubowym, była zawodniczka bydgoskiej Astorii oraz ‚Piętnastki’. Tysiące przepłyniętych kilometrów oraz setki godzin spędzonych w wodzie, pozwoliły jej na zdobycie specjalistycznej wiedzy na temat pływania i doświadczenia, którym teraz chce się dzielić z każdym kursantem. Na co dzień fanka lotnictwa, z którym jest zawodowo związana. Uśmiech, dobra zabawa oraz ciężka praca to jej przepis na sukces.

 

Łukasz Wrzał – Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, kierunek Wychowanie Fizyczne. Poza pracą w jako instruktor pływania jest również ratownikiem wodnym. Studia o charakterze sportowym zaszczepiły w nim pasję do pływania, przez co stara się ciągle podnosić swoje kompetencje w tym zakresie i przekazywać swoją wiedzę w przystępny sposób dalej.

 

Kamil Kowalczyk – Absolwent Uniwersytetu w Radomiu, Wydziału nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej, kierunek Fizjoterapia. Niewątpliwie wykształcenie kierunkowe związane z kulturą fizyczną jakie nabył nasz instruktor ułatwia przekazywanie wiedzy w sposób rzetelny. Ratownik wodny od 2015 r. reprezentujący Środowiskowo-Lekarskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Wiele sezonów spędzonych w charakterze ratownika ukształtowało Kamila jako odpowiedzialną i godną zaufania osobę. Instruktor pływania posiadający 4 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Doświadczenie, pasja oraz chęć ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji powodują, że Kamil jest świetnym instruktorem.

 

Julia Chilewska – licencjonowany instruktor pływania oraz ratownik wodny z patentem motorowodnym. Pracuje zarówno z najmłodszymi jak i z dorosłymi. Pływanie to jej pasja, z zaangażowaniem i w przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę innym.

 

 


« powrót
Kontakt
 

SWIM FASTER Zbigniew Horosz

swimfaster.zh@gmail.com

+48 794 302 053

      
PŁYWALNIA OSIR WŁOCHY
ul. Gładka 18, Warszawa

ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ:
Poniedziałek 6.00 - 21.30
Wtorek 6.00 - 21.30
Środa 6.00 - 21.30
Czwartek 6.00 - 21.30
Piątek 6.00 - 21.30
Sobota 10.00 - 18.00
PŁYWALNIA CSR WUM
ul. Księcia Trojdena 2C, Warszawa

ZAJĘCIA GRUPOWE:
Czwartek 18.30 - 20.00